Úvod Uskutočnené podujatia

Prihlásiť / OdhlásiťKto je prítomný

Máme online 46 hostí 
PDF Tlačiť E-mail

Prednášky Dr. Subotiča z Centra tradičnej čínskej medicíny:

Hlavnou témou   prednášok Dr. Subotiča , ktoré organizovalo naše nitr. centrum, bola ALKALIZÁCIA – Odkyslenie organizmu. Prekyslenie vzniká zlým zložením stravy. V mladosti si to neuvedomujeme a vravíme si, že veď nám nič nie je, my sa nemusíme zdravo stravovať.  Ale vekom telo už nevládze uniesť ťarchu zlého životného štýlu a tak začínajú choroby. Vyhovárame sa, že to vekom. No to všetko má na svedomí len a len strava.

Dr. Subotič nám na svojich prednáškach postupne  vysvetľoval ako sa zlá strava podpisuje pod jednotlivé druhy chorôb.

Posledná úprava Štvrtok, 10 November 2011 14:34
Čítať celý článok...
 
PDF Tlačiť E-mail

Prednáška R.Geista v Nitre - apríl 2011

LÁSKA , RADOSŤ A SMIECH JE NAJLEPŠÍ LIEK. To bol názov prednášky Roberta Giesta, ktorú naše občianske združenie poriadalo 1. apríla 2011 . Od samého začiatku to bola zaujímavá prednáška.  Dozvedeli sme sa, že nielen myšlienka a emócia, ale aj naše slovo má veľkú silu.  Každý z nás si vlastnými slovami programuje svoju budúcnosť. Preto si máme dávať pozor na to čo hovoríme.

Hlavnou témou bol úsmev. Vraj , ak sa v tvári usmievame, ak sa nám usmievajú kútiky úst, usmieva sa každá jedna bunka nášho tela.

Posledná úprava Nedeľa, 01 Máj 2011 14:17
Čítať celý článok...
 
PDF Tlačiť E-mail

 

Maľovanie na hodváb  - december 2010

 

 

A takéto krásne obrázky na hodvábe sme vytvorili v decembri 2010 za pomoci maliara Gabriela Wagnera .  Pri maľovaní sme sa úplne ponorili do tvorenia,  zabudli sme na predvianočný zhon a z našich diel  sme mali veľkú radosť. Získali sme obdiv samé k sebe , že sme vytvorili také prekrásne obrázky napriek tomu, že väčšina z nás maľovala na hodváb po prvý krát.

Čítať celý článok...
 
PDF Tlačiť E-mail

Posedenie a rozhovory pri čaji - november 2010

Pred dverami čajovne Deň a noc v Nitre sme odložili všetok predvianočný zhon a stres . Zaujímavé  témy a vôňa dobrého čaju vytvorili príjemnú atmosféru. Spoločnými rozhovormi sme načerpali veľa pozitívnych emócií a domov sme odchádzali navzájom povzbudení do ďalšej práce na svojom rozvoji.

Posledná úprava Utorok, 03 Máj 2011 08:43
 
PDF Tlačiť E-mail

Zoznámenie sa s JOGOU - jún 2010

Začiatkom leta sme si spoločne zacvičili Jogu na chate Domina na Zobori.  Cvičili sme pod odborným vedením našej Majky, pod modrým nebom a na zelenej tráve. Po cvičení sme si posedeli pri ohníku, zastrielali z luku a pochutnali na zdravých grilovaných maškrtkách. Plamienky ohníka svojou hravou radosťou  a jasné hviezdy nad nami časťou svojho pokoja obdarovali aj nás. A my sme si v našich srdciach domov odnášali radosť a pokoj z krásne prežitého dňa.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii ...

Posledná úprava Utorok, 03 Máj 2011 08:42
 
« ZačiatokDozadu12DopreduKoniec »

Stránka 2 z 2

Z našej fotogalérie


pletenie kosikov-7
Malovanie-7
pletenie kosikov-8
cviceniejogy a opekacka-31