Úvod Aktuálne podujatia Archív podujatí

Prihlásiť / OdhlásiťKto je prítomný

Máme online 28 hostí 
PDF Tlačiť E-mail

18.2.2017 Nitra: Prebudenie životnej sily

Pozývame Vás na celodenný seminár Prebudenie životnej sily, ktorý je zameraný na osvetlenie nespracovaných zážitkov, bolesti, strachu, neistoty a na otvorenie sa svojmu tvorivému potenciálu a jeho vyjadreniu. Na miestach, kde sme sa zasekli je uväznená naša životná sila. Pomocou hlbinnej primárnej terapie budeme spracovávať minulosť, rozhýbavať zaseknuté emócie a prebúdzať opäť našu životnú silu. Čaká nás práca v medicínskom liečivom kruhu, práca s telom – pohybová meditácia. Na seminári budeme pracovať s otázkami : • ako pracovať s bolestnými emóciami a napriek nim sa postaviť za seba • ako ovplyvniť negatívne prežitky, posilniť orgány nášho tela a čakry • ako sa vyrovnať s negatívnymi prežitkami, spracovať strach , neistotou a nedôverou Čas: 10,00 - 16,00, Cena za seminár 45 eur rezervácie : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , 0905 636 318

 
PDF Tlačiť E-mail

24.-26.3.2017 Obrad potnej chyže - Obrad očisty a znovuzrodenia

tento prírodný a liečivý obrad používali a dodnes používajú ľudia k očiste tela, duše a k nadviazaniu spojenia s Duchom. V našej kultúre známy pod názvom potná chyža. V pôvodnej kultúre severoamerických indiánov známa ako Inipi, v južnej Amerike ako Temascal. Stopy tohto obradu vedú k dávnej minulosti mnohých prírodných národov a kmeňových spoločenstiev, ktoré žili v úcte a v súlade so Zemou. Pre tieto spoločenstvá predstavovala potná chyža prírodný chrám, svojim tvarom pripomínajúca maternicu „ Matky Zeme“.

Čítať celý článok...
 
PDF Tlačiť E-mail

Životná sila - Sexualita - Tvorivosť

Pprednáška spojená s besedou na tému : Životná sila - Sexualita - Tvorivosť. Slovom bude sprevádzať  Diana Grellová.
Základom ľudského napredovania je vedomé používanie našej životnej sily, tvorivosti a sexuality.

V piatok 18.11:2016  v čase od 17:00 do 19:00


Adresa:  Vašinova 61,  Nitra

Cena: 7 eur

na prednášku je potrebné sa nahlásiť a zarezervovaťsi miesto, lebo počet miest je obmedzený priestorom

* rezervácie : jana @ liecivaenergia.sk, 0905 959 388, Janka Strihová

 
PDF Tlačiť E-mail

27.2. Nitra - Pohybovo - tanečný workshop

Pohybovo - tanečný workshop zameraný na uvoľnenie blokov v našom emocionálnom a fyzickom tele.
Úvod tohto stretnutia bude patriť SloVu, jeho liečivej sile v podaní Diany Grellovej, ktorá nás svojimi príbehmi vtiahne do diania Duše, ktorú vzápätí roztancujeme vo víre živých bubnov.

Prineste si sukňu, tričko a  niečo na zahryznutie.

27.2.2016 od 10,00 do 15,00

Cena : 39.- Eur

V prípade, že sa chcete workshopu zúčastniť je potrebné sa nahlásiť mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , 0905 959 3880905 959 388

 
PDF Tlačiť E-mail

Trpíte silnými bolesťami pred a počas menštruácie? Nedarí sa vám otehotnieť a nemáte na to žiadne lekárske vysvetlenie? Alebo, naopak, radi by ste sa vyhli neplánovanému tehotenstvu? Neviete sa zbaviť nadváhy a pritom nekonzumujete nadmerné množstvo potravy? Máte nepravidelný menštruačný cyklus? Trpíte nízkym libidom? Vstúpili ste do obdobia prechodu a pociťujete nepríjemné príznaky klimaxu? Lekár Vám zistil cysty či myómy?

Príčinou týchto a mnohých ďalších zdravotných problémov je pravdepodobne porucha Vášho hormonálneho systému. Dnešná medicína už disponuje prípravkami a liečebnými metódami na ošetrenie väčšiny týchto problémov. Existuje však množstvo žien, ktoré sa obávajú vonkajšieho prísunu hormónov a hľadajú iné, prirodzenejšie metódy. Práve pre ne odporúčam vyskúšať túto úžasnú metódu AVIVA, za pomoci ktorej dokážete držať svoje zdravie vo vlastných rukách.

Ďalšie informácie nájde na:
http://www.fertility.sk/sk_SK/terapie/cvicenie-metodou-aviva.html

Kurz vedie certifikovaná lektorka Mgr. Adriana Furindová

Mediahaus, Fr.Mojtu 18, Nitra

9,00-13,00
Cena kurzu 40,- EUR

Prihlasovanie sa na kurz:
Lenka Foltánová
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 1 z 19

Z našej fotogalérie


cviceniejogy a opekacka-24
malovanie hodvabnych satiek-1
pletenie kosikov-3
cviceniejogy a opekacka-13